Vardinis el. paštas ir internetinis adresas
Supervardas.lt
@ TIKRINAM

Asmeninis paštas

Vidutinis pasaulio gyventojas daugiau nei 7 valandas per parą praleidžia prie kompiuterio. Virtualus pasaulis daugeliui tapo antraisiais, o kai kuriems net ir pirmaisiais namais, iš kurių taip nesinori išeiti. Nenuostabu, jog ir informacijos ieškome, bendraujame − būtent naudodamiesi šia virtualia erdve. Suvokus, kad internetas labai formuoja mūsų asmenybę ir kitų požiūrį į ją – svarbu susikurti tokį virtualų identitetą, kuris būtų užtektinai oficialus, tačiau tuo pačiu ir jaukus bei malonus.

Kodėl verta susikurti asmeninį el.paštą?

-Išskiriamas jūsų individualumas. Taip pat patogu, kuomet reikia labai skubiai pasakyti savo elektroninio pašto adresą.
-Visapusiškas el.pašto sukūrimas. Profesionalai pasirūpins kiekvienu žingsniu, kuris iškils siekiant sukurti asmeninį el.paštą: domeno registracija, serverio konfigūracija, talpinimas. Viskas bus atlikta už jus. El.pašto gavėjui teliks talpinti informaciją savo naujoje paskyroje.
-Apsauga nuo šiukšlių ir virusų. Tai reiškia, jokių atsibodusių reklamų!
-Galėsite ir toliau naudotis jums įprasta pašto sistemą. Vardinis adresas bus paprasčiausiai prijungiamas prie jums įprastos pašto dėžutės.

Ar vardas tiek daug lemia?

Elektroniniai laiškai, kaip ir realūs, reikalauja tam tikro etiketo, kuris padeda greičiau ir informatyviau perduoti tam tikras žinias. Šio pobūdžio aspektai apima ir el.pašto adresą, kuris turi būti parinktas atsakingiau nei galite pamanyti. Bene vaikystėje visi esame turėję įprastus ir kiek juokingus pavadinimus, kurie keičiantis amžiui darė vis didesnę gėdą. Galbūt todėl dažniausiai vėliau atsiranda poreikis susikurti oficialų el.paštą, kuris kitiems padėtų susikurti rimto asmens įvaizdį. Manote, jog el.paštas nėra toks svarbus, kad galėtų reguliuoti kitų mąstymą apie mūsų asmenybę? Išties, kadangi virtualus pasaulis yra didelė mūsų gyvenimo dalis, nenuostabu, jog ir bendravimui skirtų komunikacijų pavadinimai yra svarbesni, nei gali pasirodyti.

Siekiant išsiaiškinti, kaip darbdaviai reaguoja į potencialių darbuotojų el.paštus – sukūrėme anketą, kurią užpildė daugiau nei 20 įmonių direktorių.

AR KREIPIATE DĖMESĮ Į KANDIDATO EL.PAŠTĄ?

El.pašto adresas pasako apie žmogų labai daug. Kuo jis nerūpestingesnis ar net neoficialesnis, tuo ir žmogus turi būti labiau nesuinteresuotas gauti konkretų darbą. Šiuo atveju kalbėti verta ne tik apie darbus biuruose, kadangi visi reikalauja atsakingumo ir suvokimo, kad kreipiamasi į potencialų direktorių. Didelė dalis direktorių patvirtino, jog neskaito laiškų, kurie parašyti iš abejotinų el.paštų ne tik manydami, jog juos siunčia nerimtas asmuo, tačiau paprasčiausiai galvodami, jog tai reklaminiai klipai. Tai dar viena priežastis, kodėl taip vertinami asmeniniai el.paštai. Galimybė nebegauti reklaminės informacijos labai vilioja.

AR PASKATINATE DARBUOTOJĄ SUSIKURTI OFICIALŲ EL.PAŠTĄ?

Iš rimto darbuotojo tikimasi, jog jis pats suvoks, kad bendrauti su klientais ar už save aukštesnes pareigas einančiu asmeniu buitiniu stiliumi – negalima. Joks verslininkas neleidžia, jog jo darbuotojai siųsti laiškus partneriams iš neoficialaus pašto, kadangi suvokia, jog taip jie sugadins savo įvaizdį. Lygiai taip pat turėtų reaguoti ir asmenys, kurie siekia rasti darbą. Jie parduoda save, tad privalo elgtis kaip profesionalai.
Asmeniniai elektroniniai paštai pats patogiausias būdas susikurti atsakingo, rimto, tačiau tuo pačiu ir malonaus žmogaus asmenybę.