Vardinis el. paštas ir internetinis adresas
Supervardas.lt
@ TIKRINAM

Asmeninis tinklapis

Asmeninis tinklaraštis – tarsi vizitinė kortelė

Šiais laikais gauti visą reikiamą informaciją apie konkretų žmogų yra labai paprasta. Internetinės paieškos sistemos ir mūsų nuolatinis siekis atnaujinti informaciją internete sąlygoja, kad paieškos sistemos pasiūlo ne vieną rezultatą, įvedus kontaktinius duomenis apie konkretų žmogų. Įvairūs socialiniai tinklai, pažinčių svetainės, tinklaraščiai − suteikia labai daug informacijos apie asmenį, jo pomėgius, siekius, požiūrį ir panašiai. Daugelis žmonių, kurie ieško faktų ne apie savo draugus ar giminaičius, o kolegas, darbuotojus ar partnerius teigia nusivylę, nes gauta informacija neatrodė tokia patraukli, kokios yra tikimąsi. Paprasčiausiai, nuotraukos iš švenčių ir nereikalingi biografiniai faktai ne tik kad nesudaro teigiamos nuomonės apie konkretų žmogų, tačiau kai kuriais atvejais netgi sugadina ją. Vien todėl naudojantis supervardas.lt paslaugomis rekomenduojame visapusiškai išnaudoti asmeninį puslapį. Tai nemokama galimybė pateikti tik tą informaciją, kurią norėtumėte, kad apie jus žinotų faktų ieškantis asmuo.

Kodėl tai geriau nei įprastas tinklaraštis?

Asmenys, kurie nori paskleisti virtualioje erdvėje informaciją apie save turi du kelius, kuriais gali eiti. Pirmasis – pirkti domeną ir jame pildyti norimą informaciją. Dizaino pasirinkimas labai platus, tačiau ar esate pasiruošęs mokėti pinigus už tokio tipo paslaugas? Antrasis variantas – nemokami tinklaraščiai, kitaip vadinami „blog‘ais“. Juose galite talpinti norimą informaciją tiek apie save, tiek apie paslaugas, kurias teikiate. Daugeliu atveju taip pat gana sėkmingas pasirinkimas. Problema, jog jie naudojantis paieškos sistemomis sunkiai randami, tad daugeliu atveju jūsų tinklaraštis bus net nepastebėtas. Įvedus į paieškos sistemą jūsų vardą ir pavardę vienas iš pirmųjų pasiūlymų yra facebook.com paskyra, kuri siūlo pasigrožėti socialiniame tinkle esančiomis nuotraukomis ir komentarais. Dažnai tokiose erdvėse leidžiame sau elgtis ne taip, kaip derėtų, tad asmuo, kuris ieško gali šiek tiek nusivilti. Daugeliu atveju netgi tenka raudonuoti.

Kokia informacija naudingiausia?

Asmeninis tinklaraštis yra visiška jūsų nuosavybė, tad galėsite koreguoti jame esančią informaciją pagal savo poreikius. Profesionalai, kurie atliks visą sunkų darbą už jus – pasiūlys kelis populiariausius dizainus, kurie galėtų labiausiai atitikti jūsų asmenybę. Žinoma, esant poreikiui turėti ką nors individualiau – viskas įmanoma ir labai paprasta. Asmeninio tinklaraščio pagrindinis tikslas suteikti jame tokio pobūdžio informaciją, kuri būtų reikalinga daugiausia jūsų nepažįstantiems asmenims. Šiuo atveju, kontaktiniai duomenys: telefono numeris, elektroninio pašto adresas, galbūt biuro adresas ir panašiai. Nebijokite šiek tiek papasakoti apie savo pomėgius ir laisvalaikį. Taip oficialumui suteiksite šiek tiek paprastumo. Daugelis į tokio tipo asmenines svetaines talpina įrašus, fotografijas. Jei tik kyla noras – prašom, tik nepamirškite, jog šis svetainė bus pirmas pasiūlymas paieškos sistemoje, tad teikite tą informaciją, kuri išties jums bus tik naudinga.

Oficiali svetainė, kurioje pateikiama naudinga informacija apie jus reikalinga ne tik tiems asmenims, kurie ieško darbo, yra žymūs žmonės ar verslininkai. Internetinė erdvė sujungia visą pasaulį, tad šiais laikais neturėti savo paskyros reiškia nebūti bendruomenės dalimi. Kuomet paslauga yra suteikiama nemokamai – netikslinga jos atsisakyti. Supervardas.lt padės jums susikurti savitą identitetą formuojanti jus kito žmogaus akyse.