Vardinis el. paštas ir internetinis adresas
Supervardas.lt
@ TIKRINAM

Elektroninis paštas

XX amžiaus 8-tajame dešimtmetyje populiarinamas elektroninis paštas buvo įvardijamas kaip būtinybė, be kurios negalės gyventi nei vienas žmogus. Panašu, jog to laikotarpio reklamos specialistai neklydo... Elektroninis paštas šiuo metu pasaulyje viena iš pačių populiariausių komunikacijos formų, kuri ne tik suteikia galimybę bendrauti ypač toli vienas nuo kito esantiems asmenims, tačiau tuo pačiu ir keistis dominančia informacija: fotografijomis, video įrašais, dokumentais ir t.t. Tradiciniam paštui išnykus iš visuomenės aktyvumo zonos, rodos, sunku rasti asmenį, kuris nesinaudotų tokio tipo interneto teikiamais malonumais. Pirmieji elektroniniai paštai kuriami dar vaikystėje, tinkamai išmokus ir įvertinus interneto pliusus. Kuomet tokio tipo paštas tampa galimybe ieškoti darbo ar dalintis reikiama produkcija – reikalingas ir atitinkamas el.paštas.

Pliusai, kurie skatina turėti elektroninį paštą

Didžioji dalis pasaulinio lygio elektroninio pašto svetainių priima labai daug „niekinės“ informacijos, reklamos − kuri ne tik kad nesuteikia jokios naudingos informacijos, tačiau tuo pačiu ir erzina. Galbūt todėl iškilo poreikis turėti rimtą paskyrą, kuri išties tinkamai atliktų savo funkcijas. Pagrindiniai aspektai lemiantys pačio pašto populiarumą yra operatyvumas ir patogumas. Atlikti tyrimai parodė, kad respondentai kur kas dažniau atsako į elektroninį laišką nei realų, kadangi tai reikalauja nepalyginamai mažiau laiko ir finansų. Elektroninis paštas suteikia plačias komunikacijos galimybes, kadangi:
-Vienu metu galima išsiųsti tą pačią informaciją keliems gavėjams.
-Laiškas labai greitai nukeliaus reikiamu adresu. Taigi, ir atsakymas jus pasieks efektyviai.
-Persiųsti galite tiek filmuką, tiek kelis dokumentus „dovanėles“, kurias atsispausdinęs asmuo gali panaudoti savo reikmėms.

Vardinis el. paštas – daugiau nei bendravimas?

Šiuo metu gana daug serverių siūlo pasinaudoti būtent jų teikiamu elektroniniu paštu, kuris suteikia bendravimo galimybę. Tiesa, daugelis tokio tipo paštų priima labai daug niekinio turinio, kuris paprasčiausiai gali būti vadinamas „šiukšlėmis“. Tuo pačiu „apkrauta“ svetainė sunkiai atskiria naudingą informaciją. Vien dėl per didelio laiškų skaičiaus dažnai nepamatomi išties naudingi laiškai. Pasinaudoję vardinio elektroninio pašto galimybėmis, jūs ne tik sau atversite platesnius kelius komunikuojant su asmenimis iš viso pasaulio, tačiau tuo pačiu galėsite reklamuoti save, kaip tam tikros profesijos atstovą. Galbūt todėl ypač dažnai šio tipo el.paštą pasirenka verslininkai ir asmenys ieškantys darbo. Tai ne tik tikslingų laiškų atrinkimas, tačiau taip pat ir naudingos informacijos apie save pateikimas. Analitikai nustatė, jog būtent elektroninis paštas yra pati efektyviausia priemonė pardavinėti reklamą internetu. O kodėl nepabandžius „parduoti savęs“?

Elektroninis paštas tampa kasdiene mūsų gyvenimo dalimi su kuria dažniausiai pradedame ir baigiame dieną. Apibendrinus galima teigti, jog tai pats efektyviausias būdas labai skubiai paskleisti konkrečią informaciją ar failą. Taip pat, laiško siuntimas remiantis vienetais – nieko nekainuoja, o galimybės reklamuoti save atveria plačius kelius ne tik susirasti naujų draugų, tačiau tuo pačiu ir suteikti oficialios informacijos internete apie save siekiant susirasti darbą ar klientus.