Vardinis el. paštas ir internetinis adresas
Supervardas.lt
@ TIKRINAM

Nemokamas paštas

Elektroninis paštas – galimybė kurti, siųsti ir taip pat gauti laiškus ar kitokio pobūdžio dokumentus ir informaciją per elektronines komunikacijos sistemas. Elektroninės žinutės vadinamos „laiškais“, o programa, kuri suteikia šias galimybes – „paštu“. Tradiciškai siekiama, jog virtualus paštas visiškai atstotų realų, kurio svarba kasdieniame gyvenime labai ženkliai mažėja. Pašto serveriai yra apsaugoti slaptažodžiu, o kiekviena individuali vardo paskyra suteikia asmeninio pašto turėjimą. Šiuo metu egzistuoja labai daug skirtingų serverių. Vieni jų savo paslaugas siūlo mokamai, kiti ne. Linus Torvals teigė, jog: „Programinė įranga kaip meilė: ji geresnė kai nemokama“. Daugelis įžvelgdamas finansų taupymo privalumus, būtent ir renkasi išteklių nereikalaujantį paštą.

Elektroninis paštas suteikia šias funkcijas, kurios laimi prieš kitas komunikacijos formas:
-Siųsti ir gauti laiškus;
-Gautus laiškus peradresuoti ir išsiųsti kitam vartotojui;
-Ištrinti nereikalingus laiškus, informaciją (brukalą);
-Siųsti laiškų priedus: video, mp3, doc;
-Tvarkyti laiškus: dėlioti į atskirus dokumentus, rūšiuoti adresatus pagal svarbumą;
-Supervardas.lt taip pat suteikia galimybę turėti savo vardu pavadintą asmeninio puslapio šabloną, kuriame galite reguliuoti apie save pateikiamą informaciją.

Elektroninis paštas tiek gali būti įdiegtas į jūsų kompiuterį, tiek veikti naudojantis internetu. Daugelis labiau vertina internetinį variantą, kadangi toli gražu ne visada pavyksta su savimi nešiotis kompiuterį, kuriame būtų įdiegta reikiama įranga. Šiuo metu vieni iš žymiausių nemokamų paslaugas siūlančių serverių gmail.com, yahoo.com, inbox.lt, mail.ru ir t.t. vis labiau praranda savo klientų pasitikėjimą. Pasaulinio lygio elektroniniai paštai linksniuojami, kaip netinkamos informacijos ir didelio reklamos kiekio skleidimo serveriai. Greitai pats paštas taps paprasčiausiai reklamos siūlymo vietą, būtent prarasdamas savo pagrindinę funkciją – gauti tikslingą ir naudingą informaciją. Ne tik erzinantys reklamos pasiūlymai, tačiau tuo pačiu ir filmukai, nuotraukos, kurios keliauja labai netikslingai, trukdo rasti reikiamą informaciją, kuri ir turėtų būti viso pašto pagrindas.

Akcentuojama, kad tik nemokami elektroniniai paštai suteikia tokią netikslingą ir reklamos pilną informaciją. Jei būsite pasiruošęs mokėti už serverį – nekils tokio pobūdžio problemų. Išties, nepabandžius sužinoti, ar toks paštas reikalingas – sunku. Supervardas.lt siūlo išspręsti hipotetinį klausimą ir pačiam išbandyti ne tik kad 3 mėnesius nemokamo, tačiau tuo pačiu ir vardinio pašto galimybes. Įvertinę siūlomas galimybes ir sudėję pliusus ir minusus, kurie gali nuspręsti jūsų pasiryžimą vėliau mokėti už elektroninį paštą ir paskyrą – greitai galėsite mėgautis vardiniu elektroniniu paštu, kuris garantuoja oficialumą ir tikslias funkcijų atlikimo galimybes.

Atlikti tyrimai parodė, kad elektroninis paštas yra viena iš paklausiausių komunikacijos ir dokumentų keitimosi formų. Šiais laikais sunku būtų rasti asmenį, kuris iki šiol nėra pasinaudojęs tokio tipo paslauga. Tačiau jei išties dar neteko ir dvejojate, kokį serverį rinktis – rekomenduojame supervardas.lt. Nemokamas, kokybiškas ir asmeninis elektroninis paštas padės susikurti rimto ir atsakingo žmogaus įvaizdį.