Vardinis el. paštas ir internetinis adresas
Supervardas.lt
@ TIKRINAM

Vardinis paštas

Tik nurodžius autoriaus pavardę, kūrinys išties yra vertingas. Nebūkite tik nr. 2569-tasis el.pašto vartotojas. Būkite asmenybė.

Vienas iš pagrindinių vardinių domeno pranašumų yra taisyklingas ir konkretus elektroninis pašto adresas, kuris lengvai padeda suvokti, kam yra rašoma. Nelaukite, kol nebeliks laisvo jūsų giminės domeno, kadangi bendrapavardžių, kurių lygiai toks pat ir vardas Lietuvoje gana daug. Pasinaudokite unikalia galimybe tapti kur kas oficialesniu ir konkretesniu el.pašto naudotoju.

Elektroninis paštas dažniausiai naudojamas siekiant ieškoti darbo, parduoti prekę arba paslaugą. Konkrečiau – jis skirtas oficialiam bendravimui, o ne kasdieniam trumpųjų žinučių siuntimui. Įvertinus laiškų gavėjus būtina laikytis ne tik tam tikro etiketo turinyje, tačiau ir pačiame jūsų pašto adrese. Joks asmuo jūsų nepalaikys atsakingu ir rimtu, jei adresas iš kurio siūsite savo gyvenimo aprašymą bus: mažule333@one.lt. Konkreti amžiaus riba, kuri reikalauja visiškai kitų priežasčių naudotis elektroniniu paštu, įgalina susikurti oficialią elektroninę paskyrą. Geriausias variantas – vardinis. Klausiate kodėl?

-Vardiniai elektroniniai paštai, tai lyg asmeniniai telefono numeriai ar mašinos identifikacijos numeriai. Jie jus išskiria iš visų kitų ir suteikia solidumo. Daugelis Lietuvos verslininkų ir žinomų žmonių mieliau renkasi šį variantą, kadangi individualumas – daugelio trokštama savybė XXI amžiuje.

-Tai labai nebrangi paslauga. Jei naudositės Supervardas.lt paslaugomis – nemokamai 3 mėnesius galėsite bandyti produkciją. Didžioji dalis net ir mokamų el.paštų siūlo visiškai įprastą adresą, kuris niekuo nesiskiria. Kam tuomet mokėti pinigus?

-Puikiausia, jog net ir su vardiniu elektroniniu paštu galėsite prisijungti prie iki šiol naudoto pašto ir nesvarbu ar tai gmail.com ar yahoo.com. Tad jei esate pripratęs būtent prie konkrečios sistemos – neteks keisti savo įpročių.

-Turbūt daugelis yra bandęs vesti savo vardą ir pavardę į paieškos sistemą. Deja, ne visada rezultatai, kuriuos gauname mus nudžiugina. Užsisakius vardinį elektroninį paštą jums bus nemokamai suteikta galimybė turėti nuosavą asmeninį tinklalapį. Jame galite pateikti detalią informaciją apie save. Kuomet asmuo norės sužinoti daugiau informacijos apie jus, būtent šio tipo puslapis ir bus pirmasis kurį pasiūlys Google. Taip ieškovą pasieks tik informatyvi ir tik reikalinga informacija apie jus. Juk labai dažnai keliame netinkamas nuotraukas į facebook.com ir kitus socialinius tinklus net nepagalvodami, kad jie mums gali kada nors užkirsti kelią susirasti darbą.

-Šio tipo elektroniniai paštai yra atidžiai prižiūrimi, todėl „nepriima“ niekinės informacijos, kuri dažnai erzina ir trukdo pastebėti išties reikalingus laiškus. Vadinamosios „šiukšlės“ apskritai neturės galimybės pasiekti jūsų paskyros, nebent atsisakytumėte šios paslaugos.

Vardinis elektroninis paštas, tai galimybė internete paskleisti oficialią informaciją apie save, kuri būtų patogiai pasiekiama kiekvienam susidomėjusiam.